| AleXuTza84 a întrebat:

Ce anime gen Vampire Knight stiti?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut.
- Dance in the Vampire Bund
- Fortune Arterial: Akai Yakusoku
- Shingetsutan Tsukihime
- Princess Resurrection
- Tsukuyomi: Moon Phase
- Rosario to Vampire (2 sez)
- Karin

Vizionare placuta!

2 răspunsuri:
| Badgirl117 a răspuns:

Ca Vampire Knight nu mai exista un anime asa misto dar daca vrei sa incerci anime noi incearca D-Gray Man
Si daca vrei sa stii pe 3 august o sa fie sezonul 4 Vampire Knight Destiny!

| ryuu a răspuns (pentru Badgirl117):

Anime-ul are 2 sezoane, cum ai ajuns tu la 4? Plus informatia ta este falsa. Nu a fost facut nici un anunt OFICIAL in privinta aparitiei unui nou sezon.
Pare-mi-se ca esti optimist, dat fiind faptul ca sez 2 s-a terminat in urma cu 5 ani.
Cand mai raspunzi laintrebari de genul acesta, vino cu informatii adevarate si cel mai important OFICIALE.