| anonim_4396 a întrebat:

Stiti pe unde gasesc pe net filmul,, bad teacher 2,, m-am uitat la primul episod si vreau sa-l vad pe al doilea. Lasati-mi link va roooog mult. Doar episodul 2. Pe 1 il gasesc

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

OK, hai sa ne lamurim!

Vorbesti de "Bad Teacher", filmul din 2011, cu Cameron Diaz? Atunci mai ai de asteptat! Conform IMDB, "Bad Teacher 2" este "in productie", adica nu a aparut inca. Uite iaici: http://www.imdb.com/title/tt3019628/?ref_=nv_sr_3

Daca vorbesti de "Bad Teacher", serialul din 2014, cauta-l mai bine si o sa-l gasesti. (Are 13 episoade!)

| anamaria82726 a răspuns (pentru JackR):

Da, scuze. Am uitat sa mentionez ca este cel cu Cameron Diaz. Credeam ca a aparut, fiindca in lista ei cu filme aparea,, Bad Teacher 2(2014),, probabil era o greseala. Mersi