| cautjocurirrtf a întrebat:

Stiti seriale cu extraterestrii si sa aiba si actiune multa? impuscaturi de regula as vrea si 2 ce numar de seriale vazute aveti? eu am cam 90.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Clasicul X-files este pioner in domeniu filmelor sf cu si despre extraterestri!

| cautjocurirrtf explică (pentru Simpatic):

Nu are actiune cu impuscaturi si nu apar pe fiecare episod extraterestrii ci doar cazuri paranormale, mai apar si extraterestrii dar nu asa des si zi-mi un horror serial unde pe fiecare episod e horror in afara de american horror, si stii cumva narcos prequel mexico si mayans au multa actiune?

| cautjocurirrtf explică (pentru sierra1):

Dar tu stii seriale cu multa gangstereala gen boardwalk empire? adica multa actiune sau seriale slasher cu multa actiune? american horror story sezonul slasher are actiune?

| sierra1 a răspuns (pentru cautjocurirrtf):

Da' alea de mai sus nu-s bune?

| Cipi1212 a răspuns:

The Supergirl