| RalucaMariaaaa a întrebat:

Stiti seriale faine? gen: The vampire diaries sau Teen Wolf?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

The Strain e un serial de nota 10
www.youtube.com/watch?v=DqcuyXeN8O8

| faramatania a răspuns:

The Originals,Buffy The Vampire Slayer, True Blood, Hemlock Grove, Lost Girl, Bitten (2013),Dracula (2013),From Dusk Till Dawn: The Series (2014),Being Human, mai poți încerca și The Strain

| bybybby a răspuns:

Prea mult sex in true blood.
The secret circle, lost girl, being human us sau uk.

| mjhtonight a răspuns:

Supernatural si American horror story

| A3lxOFFICIAL a răspuns:

True bloodwinking

| EllaLahey1 a răspuns:

1 ) Pretty little liars
2 ) The originals care are legătura cu The vampire diaries
3 ) Castle e un serial super cu un scriitor de romane polițiste
4 ) The nine lives of Chloe King, e super, dar sa anulat după sezonul 1
5 ) Buffy spaima vampirilor
6 ) supranatural
7 ) The secret circle
Cam atâtea imi amintesc
Funda?

| RalucaMariaaaa explică (pentru EllaLahey1):

Pretty little liars, The Secret Circle si The Originals le-am vazut. Si la Cele noua vieti ale lui Chloe King am vrut sa ma uit dar nu m-am mai uitat pentru ca am vazut ca s-a anulat...La Supernatural am inceput sa ma uit acum cateva saptamani si la Buffy spaima vampirilor am avut de gand sa ma uit doar ca am inceput Supernatural in schimb. happy

| RalucaMariaaaa explică (pentru EllaLahey1):

Numarul 1 l-am vazut, la fel si nr. 2, 7. Supernatural l-am inceput dar m-am lasat. big grin Dar restul sunt o idee buna.