| busoiedy144 a întrebat:

Stiti serialele animatii gen cu criminali care ajungi sa ii indragesti la fel cum era Dexter? si 2 ce personaje din seriale v-au placut? si de ce? mie Dextter, Tony Soprano, Christopher molantisanti.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Ai o fixatie doar catre personaje de astea criminale, e adevarat dexter mi-a placut si mie.
Seriale mai putin imi plac, se trage de la the witcher care e cam tras de par, nu prea ma mai uit asa la seriale.
Cu filme te-as fi ajutat.

Daca vrei pe linia asta de persoanaje criminali in serie e de vazut si filmul American Psycho (2000)