| wrestling2001 a întrebat:

Serialele precum the wire credeti ca le poate intelege oricine? Eu am vazut n seriale si nu inteleg the wire dar sunt si seriale gen ca sopranos unde lumea nu intelege gen ca nu e vorba numai despre conflicte ci si viata personala a lui Tony Soprano sau sunt unii care vor in filme sa castige numai baiatul pozitiv.

1 răspuns:
| gabby78 a răspuns:

Cred că serialele precum The Wire pot fi înțelese de oricine, dar este nevoie de o anumită deschidere și de o dorință de a înțelege lumea din jurul nostru. Aceste seriale sunt complexe și nu oferă răspunsuri ușoare. Ele explorează teme dificile, cum ar fi corupția, violența și sărăcia.