| Mikaaa a întrebat:

Stiti un film cu o poveste gen: ea se indragosteste de el el ramane indiferend si ea sufera...si apoi el se indragosteste de ea... funda:X

Răspuns Câştigător
| Fiction a răspuns:

Playful Kiss, e un serial super extra mega benga, si are EXACT subiectul pe care il doresti. Te asigur, e imposibil sa nu-ti placa!

7 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

.nu v-ati saturat sa suferiti atat din dragostea asta pe care voi la 12 ani o numiti adevarata?
astea-s prostii

| KatherineVonDrachenberg a răspuns:

A Walk to Remember
Keith

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! incearca "A Walk to Remember " nu stiu daca e ceia ce cauti, dar uita-te si vei vedea...astept raspunsul tautongue
Vizionare placutalove struck

| eXtreme21 a răspuns:

Buna!
Incearca "It's a boy girl think"
Are o parte din ce ai spus tu, dar este o comedie cu adolescenti"
Sper ca am putut sa te ajut.

| MTC a răspuns:

Da

| Dulap12 a răspuns (pentru MTC):

Da ...name --- "Sa-ti azvarl o punga din tren cu **** in ochi "

| TPUAiurea a răspuns:

Incearca Beastly, probabil o sa iti placa