| Agapimu a întrebat:

Stiti vreun film cu oameni paranormali?

Răspuns Câştigător
| edynsonn a răspuns:

1. ing. valeriu popa ( celebru pentru logica lui+capacita para.); 2. lazarev din rusia ( scriitor); 3. francisc maytreia ( de origine ungara/e mort in prezent isi crease si o secta, citea gandul unui om/vindeca dar te putea ameninta cu diverse forme energetice invizibile dar care te paralisau pentru 2-4 sec. ); 4. Jasmuheen din franta de foarte mult timp am umblat in asfel de anturaje si asa am aflat de aceste persoane si mai sunt asfel de persoane, cauta si vei gasi!

8 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Push,Wanted,Next,Carrie,Firestarter 1+2, Matilda,Powder, Hancock,The Sixth Sense,Phenomenon,Wilder Napalm,Sky High,Zoom,serialele Heroes,Haven, The 4400, Mutant X,Dark Angel, Painkiller Jane, Jake 2.0, 1-800-Missing,Bionic Woman

| PinkPanther a răspuns:

Heroes

| Piscotel a răspuns:

Seria X-Men, Fantastic four, I am number four, Jumper

| Hăgiul a răspuns:

Rain Man

| Andr7687 a răspuns:

Paranormal Activity 1, 2

| StillAlive a răspuns:

Powder
E foarte bun, merita vazut.

| biank_8550 a răspuns:

Cazut din cer 1, 2
funda?

| fenomenul a răspuns:

Da, schery movie2