| WorGoneTPUgnuTHX a întrebat:

Ştiți vreun serial fain?
Acțiune, SF sau ceva?
În afară de Lucifer, The Vampire Diaries, The Originals și Teen Wolf
Și în afară de Game of Thrones, urăsc acel serial.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Acțiune:Banshee,True Detective, The Killing, The Shield, Lilyhammer, Power, Scorpion, The Blacklist, The Night Manager, Tyrant, 24: Legacy, Prison Break, Into the Badlands, Riviera (mini-serie), Justified, Iron Fist, Comrade Detective, Ozark
Sf:Sense8, Black Mirror, Incorporated, Westworld, Dimension Four-Oh-Four 2017, Continuum, Caprica, Orphan Black, The 100, Terra Nova, Childhood's End (mini-serie), 11.22.63 (mini-serie),Humans,Stranger Things, Wayward Pines, Legion, Ascension (mini-serie), Travelers, The Man In The High Castle
sau ceva:True Blood,Hemlock Grove, Supernatural, Valemont (miniserie), The Gates, TSC, Midnight, Texas

| WorGoneTPUgnuTHX explică (pentru faramatania):

Pe care-l recomanzi mai mult de acolo? Adica tu pe care il preferi?

| faramatania a răspuns (pentru WorGoneTPUgnuTHX):

Păi ce să zic,încearcă vreunul din ultima parte a listei, True Blood sau Hemlock Grove. Midnight, Texas este un serial nou, ar vrea să fie un True Blood, dar nu prea este, așa că lasă-l mai la urmă.E f.bun și Iron Fist. Ultimele văzute, care mi-au plăcut :Comrade Detective (cu Florinel Piersic și tipul este bun, iar cu engleza lui Channing Tatum este chiar cool) Ozark, The Man In The High Castle.
P.S.Îți mai recomand și Umbre, dacă n-ai văzut.Va avea și sez.2 din dec. 2017

| WorGoneTPUgnuTHX explică (pentru faramatania):

De Ahs ce parere ai?

| faramatania a răspuns (pentru WorGoneTPUgnuTHX):

Mi-a plăcut, atât cât am urmărit, vreo 3 sezoane, apoi m-am cam plictisit de el, dar serialul are potențial. Poate-l voi continua, cândva, când voi fi în lipsă de altele.

| WorGoneTPUgnuTHX explică (pentru faramatania):

Mulțumesc frumos!

| faramatania a răspuns (pentru WorGoneTPUgnuTHX):

Cu multă plăcere și eu îți mulțumesc.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actiune si SF este Person of interest. E foarte bun serialul.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Acum o ora am terminat 13 reasons why... si mi se pare ca e un serial chiar bun.