| Sheisshe a întrebat:

Stitii niste desene vechii de pe Jetix in romana? Cat de vechi se poate va rog

Răspuns Câştigător
| мιcнєℓℓє a răspuns:

Http://desenele-copilariei.net/
am uitat sa il pun imi cer scuze :)

10 răspunsuri:
| Hitchcockian a răspuns:

Life with Louie
the secret files of the spy dogs
the tick
Eek! the cat
Bobby
What's with Andy?
The tofus

| kzn00b a răspuns:

Buna!
Sunt multe desene frumoase, din pacate nu mai sunt.
Robo Gandacelul, Capitanul Jack cel teribil, Viata cu Louie, Bubonic si Tirania, Copiii de la 402, Ce-i cu Andy, Spioanele, Dexter, Fetitele PowerPuff, Tabara lui Lazlo.

| cammm a răspuns:

Uite aici TOATE desenele http://ro.wikipedia.org/wiki/Jetix cu placere :D Funda :D

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Heyy uite sper sa te ajute site-ul asta sunt desene si de pe Jetix si de pe Cartoon Network! Numai bine! Fundita?happy

| RainOfColors a răspuns (pentru мιcнєℓℓє):

Ce site? laughing

| Sheisshe explică (pentru мιcнєℓℓє):

Ce site?laughing)

| мιcнєℓℓє a răspuns (pentru Sheisshe):

Http://desenele-copilariei.net/
am uitat sa il pun imi cer scuze :)

| SuperChocoCherry a răspuns:

Cred ca si Printesa Sisi era tot pe Jetix big grin Imi placea foarte mult happy

| razvan5981 a răspuns:

Mai era si viata cu louie, capitanul jack cel teribil, copii de la 402,

| raresionut a răspuns:

Piratul Jack cel Teribil
Viata cu Louie
Copiii de la 402
Ce-i cu Andy etc.
Le-am gasit aici pe toate complete : www.deseneclasice.com