| ElenaMaria1 a întrebat:

Stiu ca dadea pe Minimax cand eram eu mai mica niste desene foarte frumoase cu Barbie (era sub forma de film ). Stie cineva cand le mai da si la ce ora?

Răspuns Câştigător
| deea965 a răspuns:

S-ar putea sa le mai dea duminica in jurul orei 5. Dar te sfatuiesc sa le urmaresti si online caci cu siguranta le vei gasi.Am sa-ti dau acum cateva titluri de filme Barbie pe care si eu le-am vizionat:rapunzel,pargatorul de nuci,lacul lebedelor, fairytopia, dansul celor 12 printese,pegasusul magic,castelul de diamant, cei trei muschetari, colindul de craciun.cred ca mai sunt dar nu-mi vin acum in minte