| sksjsnnsns a întrebat:

The Mortal Instruments: City of Ashes
Stie cineva cand apare? Sau a aparut?

Răspuns Câştigător
| MrsAllAmerican a răspuns:

Nu va aparea. In schimb, in ianuarie apare serialul Shadowhunters bazat pe aceeasi serie de carti. Iti recomand sa citesti cartile. Sunt mult mai frumoase decat orice film care s-ar putea face dupa ele. E altceva cand citesti, stii? Sunt aparute 5 carti din 6 in Romania. Dupa asta, poti citit Dispozitive Infernale. Seria asta anticipeaza TMI. Sunt foarte faine ambele si iti recomand din suflet sa citesti cartile. Cu ele mi-am inceput eu obsesia dupa carti, pentru ca inainte uram sa citesc.

1 răspuns:
| AlexandraIoana74 a răspuns:

Nu o sa apara film pentru City of Ashes, dar va aparea un serial numit Shadowhunters realizat dupa serie care va incepe in ianuarie 2016.