| GoHyeMi a întrebat:

Thenshi din Angel Beats, este un personaj negativ sau pozitiv?

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Nu este un personaj negativ, insa nu are nici un prieten si de aceea se comporta ca si elevii normali. ea tine foarte mult la reguli si doreste ca acestea sa fie respectate.are si ea o parte negativa care la n moment dat o acapareaza dar reuseste sa invinga. sper ca te-am ajutat...

1 răspuns:
| KinokoஐKee a răspuns:

La inceput ea se prezinta ca fiind un personaj negativ, dar pe parcursul povestii i se arata adevarata fata.E un personaj pozitiv.