| Hfrhnhppphgg a întrebat:

TPU am nevoie de un mic ajutor,ok deci vrea un film exact ca Wild child sau ma rog in genul asta, dar sa fie cu fata bogata si răsfățata trimisa la internat si acolo se îndrăgostește de un baiat..ma rog sper ca știți ceva filme in genul asta dau FUNDA după ce Vizionez filmul si e genul lui Wild child ador filmul asta. Va rog ziceți-mi. Aștept răspunsuri urgentttt!

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Clueless (1995)

| Hfrhnhppphgg explică (pentru faramatania):

Hmm,acum an terminat de vizionat filmul... Nu prea seamănă ch Wild child dar ma rog, daca nu o sa mai primesc răspunsuri probabil o sa îți dau funda, alte filme mult mai asemănătoare cu Wild child nu mai stii? faramatania

| BabyGirl09 a răspuns:

Salut, un film aproape identic nu prea exista... In schimb ceva asemanator, nu este internat dar este o scoala noua, "Confessions of a Teenage Drama Queen" daca nu cumva l-ai vazut deja.

| Hfrhnhppphgg explică (pentru BabyGirl09):

Acum o sa-l vizionez, o sa-ti dau funda daca imi place:* iar She's the Man l-am vazut de 100 de ori credhappy

| Hfrhnhppphgg explică:

Hmm,acum an terminat de vizionat filmul... Nu prea seamănă ch Wild child dar ma rog, daca nu o sa mai primesc răspunsuri probabil o sa îți dau funda, alte filme mult mai asemănătoare cu Wild child nu mai stii? fatamatania

| BabyGirl09 a răspuns (pentru Hfrhnhppphgg):

Mai incearca She's the Man - e adorabil fimul happy