| AssaSinNKidD a întrebat:

TPU as vrea si eu niste filme cu batai in inchisoare. Va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Half Past Dead 1 și 2, K-11 (2012),The Experiment (2010)

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Undisputed 2 si 3. Cel mai tare film cu batai.

| AssaSinNKidD explică (pentru Sn4k3):

Scuze...Am uitat sa spun ca alea 2 le-am avut.

| Sn4k3 a răspuns (pentru AssaSinNKidD):

Eram sigur ca le-ai vazut pe alea laughing Dar am cautat filme asemanatoare si nu prea sunt. Oricum undisputed e cel mai tare film cu batai.

| Sn4k3 a răspuns:

A da am vazut ca ai dat funda dar nu conteaza uite un film tare cu bataie si joaca ala care a jucat in undisputed Michael Jai White. Filmul se cheama Blood and bone. Si inca unul in care joaca tot Michael Jay White si e tot cu bataie Never back down 1 si 2. Dupa mine astea sunt cele mai tari filme cu bataie.

| AssaSinNKidD explică (pentru Sn4k3):

Am mai pus o data intrebarea raspunde tu ca iti dau fundawinking

| Marily1997 a răspuns:

Titanic

| Marily1997 a răspuns:

The Departed

| DeTech a răspuns:

Salut!
Incearca filmul : Undisputed, este vorba despre batai intr-o inchisoare, avandu-l personaj principal pe Yuri Boyka.
Sper ca te-am ajutat. Vizionare placuta!