| AssaSinNKidD a întrebat:

As vrea si eu niste filme in genul lui Undisputed 2-3. Tot asa ceva cu batai in inchisoare. (Sa fie legat de inchisoare ceva)..Va multumesc. Cele mai multe si frumoase vor primi funda :*

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Offender (2012),On The Inside (2011),Escape Plan (2013)

| AssaSinNKidD explică (pentru faramatania):

Multumesc mult.

| faramatania a răspuns (pentru AssaSinNKidD):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

3 răspunsuri:
| Cirstina_Alex_1990 a răspuns:

Salut painar fii asa; never back down 1 2; ong bank 1 2 3; safe; the protector 2005; damage; kill bill vol 1 2:kickboxer; blod sport; transporter 1 2 3(nu se incadreaza dar e super filmul) fight club 1999; blodd and bonne; green street 3(e super )
. daca mai vrei alte filme cu bataie te poti uita pe wiki la jashon sthatam are multe filme bune. sper ca te.am ajutat. daca mai vrei si alte recomandări de filme te pot ajuta