| LeonardNicolae98 a întrebat:

TPU dau funda celui care imi spune daca exista Ultimul Razboinic Al Aerului partea a 2 si linkul unde il pot viziualiza happy
Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| veX0r a răspuns:

Nu există partea a II-a pentru că filmul promitea multe, dar s-a dovedit a fi un mare fail, iar banii nu au fost în favoarea producătorilor.

Oricum, au promis că vor face și partea a II-a, dar va fi mai bună cu mult peste prima parte. Acum rămâne de văzut!

Dar, dacă nu știai, filmul este bazat pe desenele animate ale lui Nickelodeon care sunt minunate. Iubesc acel desene animat care este un must watching!

Ghici cine e băiatul din avatarul meu? smug

Ai ghicit, este din seria animată Avatar: The Last Airbender.

Deja mă uit a 10-a oară! Ți-o recomand!

1 răspuns:
| CiprianDoarEu a răspuns:

Si eu caut partea a 2-a si inca nu ehappy ( sau cel putin eu nu am gasit-o)