| fuckThisLife a întrebat:

Vreau sa stiu mai multe despre Avatar-ultimul razboinic al aerului...de ex. daca ecista cartea, si, daca exista, de cine a fost scrisa?

2 răspunsuri:
| fuckThisLife explică:

Glumesti nu? chiar nu exista cartea?laughingvroiam sa vad cum se terminabig grin

| SweetAngel_7645 a răspuns:

Acest film este oarecum copiat dupa productia nickelodeon Avatar the last airbender (seria animata), acest desen are trei sezoane si a aparut in 2000 si ceva nu stiu exact. nu exista nici o carte