| DrAgUtA33 a întrebat:

Exista partea a 2 din filmul "Ultimul razboinic al aerului " (o continuare de la film)?

5 răspunsuri:
| Koyzu a răspuns:

Nu, dar exista Avatar, legenda lui Aang si a Korrei.

| littlethings23 a răspuns:

Pai din cate stiu eu, nu. Dar poti sa cauti pe net "Ultimul razboinic al aerului", e un serial pe care s-a bazat filmul, doar ca sunt desene animate si stiu ca parca a mai aparut o continuare.
Uite aici mai multe http://en.wikipedia.org/wiki/The_Last_Airbender

| profilul a răspuns:

Da exista deoarece sun trei capitole apa, pamantul si focul si in ultimul razboinic al aerului era doar capitolul 1 apa. Inseamna ca trebuie sa fie si ultimul razboinic al aerului 2 unde este capitolul 2, pamantul si ultimul razboinic al aerului 3 unde este capitolul 3, focul.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

FUNDA TE ROG!

| cristina014 a răspuns:

Nu vreau sa iti dau sperante false dar am citit undeva ca va aparea si o continuare dar nu prea curand. Primul film nu a avut impactul dorit si a fost considerat un film de prost gurst.

| Sh_Atat_Miihay_1999 a răspuns:

Imi pare rau dar nu a aparut... si eu as fi vrut sa apara!