| xCatastrophe a întrebat:

Trebuia sa se faca si rubrica cu intrebari stupide ca a mealaughing Deci. Spuneti raspunsul vostru (a b sau c).
Sunt fan InuYasha si vreau sa aflu de la voi.
1`cine este mai super: Inuyasha, sesshomaru sau miroku?
2`care fata e mai draguta: kagome, sango sau kikyo?
3`cine se poptriveste mai bine cu inuyasha: kagome, kikyo sau singur?
va rog sa si argumentati. mersii

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

1.Logic ca Inuyasha,.e cu Kagome si e personajul principal, Sesshomaru e fratele lui si arata poate putin mai bine, dar nici chiar asa si Miroku e un afemeiat laughing
2. Kagome, ca-i personajul principal.
3. Logic ca Kagome, au fost facuti unul pentru celalalt happy

4 răspunsuri:
| RoxYuuKikyo a răspuns:

Salut! 1). cel mai tare e sesshomaru pentru ca el stie cum sa reactioneze cand e in primejdie, e dragut, are o latura mai sensibila mostenita de la tatal sau pentru oameni (Rin) e puternic.
2).Eu consider ca Kikyo e cel mai bun personaj feminin deoarece este matura, puternica, frumoasa, desteapta, este miko (preoteasa) si a reusit de cand a inviat sa duca cu ea o suferinta uriasa, aceea din cauza tradarii lui "Inuyasha". Suferinta aceea cand persoana pe care o iubesti te tradeaza. O admir si pentru curajul ei.Inainte ca ea sa moara era o persoana buna si avea grija de toata lumea. Dupa ce a murit si a reinviat cu ajutorul unui corp fals si o parte a sufletului lui Kagome, Kikyo a devenit o persoana rece si nepasatoare, ba chiar a incercat sa-l omoare pe Inuyasha doar ca sa se intoarca la viata. Cand a aflat ca au fost amandoi pacaliti si inselati de Naraku Kikyo a devenit exact ca inainte sa fi murit adica era buna cu oameni, il iubea din nou pe Inuyasha si pe Kagome chiar incepea sa o placa si sa lupte alaturi de ea.
3). Cu Inuyasha cel mai bine se potriveste Kagome.Ea de la inceput se certa cu Inuyasha dar in timp se dezvolta o reletie de prietenie si iubire. In acelasi timp Kagome l-a facut pe Inuyasha sa se maturizeze si l-a motivat sa devina mai puternic. Puteam observa ca sunt indragostiti unul de altul in cateva episoade (nu mai stiu care) cand Kagome il lasa pe Inuyasha sa doarma in poala ei, cand amandoi sunt de acord sa se tina de mana si cand Kagome isi lasa capul pe pieptul lui Inuyasha iar acesta a luat-o in brate.
Concluzia :
1). Sesshomaru
2). Kikyo
3). Kagome

| PinkPanther a răspuns:

1. Sesshomaru
2. kikyo
3. kagome

| xCatastrophe explică:

Mai multi cunoscatori? Nu sunt? tongue

| George1176 a răspuns:

1-Deci imi place de sesshomaru la maxim pentru ca arata bine, este serios, si nepasator. Inuyasha este indragostit 100% de kagome.imi place de el este super super cand e semidemon(imi plac ochii rosii ). miroku este tare amuzant si am imprumutat stilul lui cam 99%cu fetelelaughing
2. Fundul lui sango este aratat mereu din cauza lui mirokulaughingSANGO
3. kagome parca sunt facuti unul pentru altul

Întrebări recente