| MouSSEauChoColat a întrebat:

Pentru cei care se uita la Naruto...care e faza cu Hinata si Neji? Adica sunt frate si sora sau ceva de genul asta sau de ce au aceeasi ochi?

Răspuns Câştigător
| rebecutza99 a răspuns:

Sunt verisori. Povestea acestui clan este una foarte sumbra... Hynata si Neji sunt verisori, tatal lor fiind frati. Trecand direct la subiect, ca ar mai fi fost ceva de comentat, unul dintre tatii lor trebuia sa moara, si tatal lui Neji s-a oferit. Ochii sunt la fel deoarece au byakugan, o putere ce le poate oferi abilitea de a vedea chakra din corpul adversarului.

5 răspunsuri:
| pisicutablue a răspuns:

Sunt verisoriai putea spune, tati lor erau frati.A aratat si asta intr-un episodbig grin

| vladlord a răspuns:

Lol daca stii naruto ai stii ca toti din clanul byakugan au ochii asa.

| MouSSEauChoColat explică (pentru vladlord):

Sun de abia pe la primele episoade...