| anonim_4396 a întrebat:

Un anime cu genurile: ecchi, romance, funny, highschool life? dar sa aiba si grafici faine? :< va rog. dau funda.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Motto to love ru -e complicat -toate cele de mai sus intr-un singur anime.

Deci e ceva de genul un baiat, Rito sta cu sora-sa Mikan. (parintii sunt oameni de afaceri foarte ocupati care nu prea vin pe acasa). Lui Rito ii place de o fata de la scoala...
nu stiu cum naiba vine pe pamant un fel de printesa extraterestra Lala care se indragosteste de Rito... si se tine de el ca un scai. (o sa stea acasa la Rito caci parintii sunt plecati mult timp sau ceva de genul)
Lala e asa ca sa nu te sperii
http://static.giantbomb.com/......uke_18.jpg
Uita-te si o sa vezi cum e.Seamana cu ce ai cerut...
Bafta!

-Blytz-

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Pare fain big grin arigato desu ne ^^ :3

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Am gasit un anime "to love ru" fara motto. e al doilea sezon sau... au vreo legatura unu cu altu?

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Yorokonde!(cu placere)

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

E acelasi.(cred) Mai e si To love Ru Darkness -are mult mai multe faze ecchi decat in cel normal...

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

La ala ma uit laughing clar.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Nu ai voie daca nu ai +18. Muhahahahah smug laughing rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Am 13 si ma uit si la hentaiuri laughing nu-i bai.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Era sa mor cand am citit raspunsul rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca se poate si o foarte scurta descriere? de exemplu: la death note ar fi asa: un caiet in care daca notezi numele cuiva, acea persoana moare.

adica o chestie pe care se bazeaza toata actiunea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva gen highschool dxd? nu ma deranjeaza daca e si ceva actiune, sau ceva kampfer... nu stiu, ceva foarte ecchi big grin sau foarte amuzant, cum e baka to test to shoukanjuu. va rog mult :

| AndreeaBaby22 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vrei echhi, ai vazut toate sezoanele din highschool? adica si highschool born?

| anonim_4396 explică (pentru AndreeaBaby22):

Dea normal laughing) si ova-urile, si si episoadele speciale de 3-4 minute tongue