| DarkAngel98 a întrebat:

Un film de groaza bun,gen Evil Dead, vazut de voi si care vi s-a parut bun?

9 răspunsuri:
| DarkAngel98 explică:

Provocare : poate careva sa imi ghiceasca un film in intrebarile anterioare? Descrierea e in intrebare. Raman dator+funda in termen de o saptamana(daca mi se ghiceste filmul).

| BiuL a răspuns:

Sinister, The Conjouring, Devil, Cabin in the Woods, Uninvited

| Daemoon a răspuns:

The cabin in the woods!

| DarkAngel98 explică (pentru Daemoon):

O mica descirere, sa stiu despre ce e vorba?

| Veromi321 a răspuns:

Dead snow ai vazut?

| rock2191 a răspuns:

The saw

| A13xwtz a răspuns:

Daca vrei descriere la fiecare film poti sa te uiti la trailer sau sa te uiti pe ibmd.com descriere, acotorii, screenshot, si trailere si multe altele.
un film de la mine the hunt in connecticut si acum trebuie sa apara si partea a doua-a.