| bboanna a întrebat:

Un film horror pe care l-ati vazut si merita?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Hide and seek, house of wax, the grudge, mirrors, the ring, sillent hil, the exorcist.

| faramatania a răspuns:

Masters Of Horror(serial, 2 sez. episoadele nu au legătură între ele)

| N0xEterniS a răspuns:

Un film bun de groaza ar fi : Drag me to hell.
Paranormal entity. este un film bun. nu cine stie ce groaza, dar impreuna cu povestea este un film bun.
Mai este si Mirrors, dar primul.
Ar mai fi : The Unborn. dar nu-i cine stie ce...
Si capodopera SAW. toate partile sunt super, dar mai mult sunt psihologice. dar na`. filmul este catalogat ca fiind HORROR si. este. arata faze tari.
Final Destination 1, 2, 3, 4, 5. Nu`ss cine stie ce groaza, dar merita vazute.
The Amityville. inspirat dintr-o poveste reala.
Camera 1408. e faina povestea, nu-i cine stie ce groaza. da` merita vazut big grin
In rest. Paranormal Activity, The Exorcist, Tamara. nu sunt bune deloc. pierdere de timp.
Incearca-le pe alea de mai sus, de care ti-am spus. nu vei regreta ca le-ai vazut! tongue VIZIONARE PLACUTA

| beastboy84 a răspuns:

The rite
the exorcism of emily rose
the devil inside
a haunting in connecticut
Whaley house

| RalucaTyan a răspuns:

Martyrs
Captifs
Frontiere
Evil dead

The Descent 1&2

Cabin fever
Laid to rest

Babysitter Wanted
Tamara
Surori de sange
Intrusii
Rec
Playback
Grave encaunters 1&2
The crazies
The hills have eyes 1&2

Inalta tensiune
Trackman
Husk
Take my soul
Let me in
Case 39
The orphan
Chain Letter
Teoria uciderii
Beciul groazei

Masacrul din Texas(2013)
Eden Lake
I spit on your grave
Art of the devil
Babycall
Creep
Jeepers Creepers
The moth diaries
Choose
Tucker si Dale vs. Evil
Dead Mary
Forget me not
Prometheus
Are you scared?
Amuzament
Spitalul mortii
Wrong turn
Motelul groazei
Prom night
Roaga-te sa vina dimineata
Snowdead
Tenebre
Scream 4

Impuls ucigas
The hills run red
Oglinzi malefice
Fritt vill
Securea
Zece semne rele
Planeta terorii
Freddy vs. Jason
Trupul lui Jennifer
Clinica
Alb orbitor
Final
Credinciosii
Recolta insangerata
Dalaw
Session9
A flat
Dread
Pe toate le-am vazut. Nu ma pot pronunta care este mai bun. Dupa parerea mea: unu mai bun ca altul.

| ÐiÐi a răspuns:

Spre deosebire de altii care au scris 100 iti zic eu unul care nu se numara printre ele laughing 13 ghosts / 13 fantome

| ziggs a răspuns:

Virgin la 40 de ani tongue

| bike a răspuns:

Mirrors
The Exorcist
Skarry Movie
The Ring

| Cirstea_Claudia_1980 a răspuns:

-The ring
-Candyman
-Casa cu oglinzi
-Povestea lui Bloody Merry
-N-am uitat ce-ai facut asta vara
-Stiu ce-ai facut vara asta.
-Cabana groazei
-Bestia
-

| BVBArmyMember a răspuns:

Este un serial : Supernatural. Eu zic că merită. happy.

| AngeloidsForte27 a răspuns:

Draguta, uitate la seria SAW ori la Venom, daca vrei intr-adevar sa te sperii, pentru ca ceea ce este serial acum nu sunt decat bazate pe comedii in special, dar acestea sunt sigur ca te vor baga in sperieti. Bafta la vizionat!