| LaviniaLavinitutza a întrebat:

Un film romantic? Unul din ala la care sa plang
Nu Titanic, va rog

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Fault In Our Stars (2014),Now Is Good (2013),Never Let Me Go (2010),A Walk To Remember (2002),Keith (2008),Endless Love (2014),Waiting For Forever (2010),The Last Song (2010),Dear John (2010),One Day (2011),If Only (2004),Sweet November (2001),Remember Me (2010),Remember Sunday (2013),Fifty Shades Of Grey (13 Febr. 2015)

9 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Deci niciodată, dar niciodată să nu te uiţi la The Fault in Our Stars. Niciodată.

| OnuOnulică a răspuns:

A Walk To Remember un film care o să te emoționeze cu siguranță happy

| miss1elisa a răspuns:

Http://flavorwire.com/438134/the-50-most-romantic-movies-ever-made Aici sunt 50... dar a meu preferat este WIld Orchid, Vizionare Placuta!

| BOGOIFLORY a răspuns:

If only
The vow

| OANNA31110 a răspuns:

The notebook

| nstaseioana1234 a răspuns:

Stiu eu un film care sa te faca sa plangi happy este pe spaniola dar cauti cu subtitrare se numeste el labirinto del fauno

| IonelaTrifan a răspuns:

Tres metros sobre el cielowinking
Are 2 parti, insa ambele sunt triste la randul lor :*