| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Un film super horror?
Nu trebuie sa aiba si o poveste interesanta, doar sa ne sperie...

29 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai o fata langa tine?
Annabelle: Creation (2017)
http://www.cinemagia.ro/filme-horror/

| Th3AbSinTh3 explică (pentru RAY):

Am doua chiar laughing)
Bine, doar cu una am treaba I don't want to see

| RAY a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Wow man, o sa fi obosit maine dar cred ca merita sa fi

| Th3AbSinTh3 explică (pentru RAY):

Eh, s-a ales praful laughing

| Crackman a răspuns:

The grudge.

| Th3AbSinTh3 explică:

Multumesc pentru raspunsuri atat rapid laughing)
Chiar sunt in graba

| FaraNumePls a răspuns:

The Purge? Nu e așa mare lucru dar merita vazut. Nu o sa te sperie așa de o sa crăpi laughing. Oricum baftă!

| Th3AbSinTh3 explică (pentru FaraNumePls):

Vazut, idee super buna, dar e slabut... Adica nu e, dar se putea mult mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exorcist din 73.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Death note 2017

| Th3AbSinTh3 explică (pentru anonim_4396):

E horror? vad ca e considerat thriller

| anonim_4396 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Este thriller si horror.

| Wordofthat999999 a răspuns:

Uite filmele la care m-am uitat eu : " grotesque ", " a serbian film "," the green inferno " ( la asta n.am mai putut manca mai nimic cateva zile decat fructe si apa, (serios e f scarbos), "unfriended", "i spit on you`r grave 1 si 2, " you`re next ", " autopsy", "dod sno "," the loved ones", " ruinele", "canibalul iubeste " e foarte bun filmul asta, "maniac", "metroul mortii"... cam astea sunt din cate imi aduc eu aminte oricum m-am uitat la o groaza de filme de genul asta si sunt o mare fana a filmelor horror, dar din ce ti-am dat eu sunt filme f bune, poti sa verifici fiecare film din lista pe care ti-am dat-o sa vezi.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru Wordofthat999999):

Mda, multe le-am vazut, depinde ce e pentru tine infricosator, a serbian film si i spit on your grave(vezi ca e si partea a 3-a_) socheaza, sunt scarboase, dar atat...

| Wordofthat999999 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Asa e ai dreptate dar din lista acolo ai si filme înfricoșătoare.

| Wordofthat999999 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Si cred ca "unfriended" este un film care nu te v-a dezamagiwinking

| Wordofthat999999 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Uite link-ul filmului, nu stiu daca l-ai vazut dar cu asta sigur vei dormi cu repaus la noapte :))) http://m.cinemagia.ro/filme/unfriended-614433/

| Th3AbSinTh3 explică (pentru Wordofthat999999):

Da, l-am vazut... foarte bun film, dar astea sunt genul de filme care au o poveste buna(eu pe astea le prefer), sunt diferite de cele cu un demon si un ritual de exorcizare, dar nu sperie atat de mult, eu de asta aveam nevoie in seara asta, doar de unu care sa te faca sa tresari din cauza sunetelor...

| jocker007 a răspuns:

Evil death - cea mai buna alegere crede-ma

| Bianca777 a răspuns:

Exorcist
Insidious
The conjuring 2
Sinister
Evil Dead

| Th3AbSinTh3 explică (pentru Bianca777):

Am ales Sinister, chair daca l-am vazut, sper sa le sperie big grin

| Someone1289 a răspuns:

Evil Dead. N-am dormit 3 seri la rând din cauza lui.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru Someone1289):

laughing)) nu cred ca e tanar pana-n 25 de ani sa nu fi vazut filmul asta

| RAY a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

. The Texas Chainsaw Massacre (1974)

| Th3AbSinTh3 explică (pentru RAY):

Vazut, bun...
fac fetele mofturi ca e vechi laughing)

| YukiMeow a răspuns:

The Conjuring
Sinister
The Descent