| Fortis a întrebat:

Un serial care merita vazut!? Sunt iubitor de seriale psihologoce, criminalistica etc.Am vazut deja Dexter, Hannibal, Lie to me, altele asemanatoare mai sunt?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

True Detective, The mentalist, Criminal minds, CSI, NCIS, Breaking Bad, Endgame, Crossing Lines, Person of Interest, John Doe, White Collar, Criminal Minds: Suspect Behavior, Alcatraz, Numb3rs, Human Target, Persons Unknown, Blue Bloods, Fairly Legal, The Newsroom, Prison Break, Suits...

| SHINeeTaemin a răspuns:

Liar game jdrama
Ten kdrama
Phantom[Ghost] kdrama

| Keilly a răspuns:

Incearca Criminal Minds

| faramatania a răspuns:

True Detective,The Blacklist,The Killing,Orphan Black,Fargo, Murder In The First (2014), Power (2014)

| Oana92 a răspuns:

NCIS-Ancheta militara, NCIS-Los Angeles, CSI, Minti criminale, Numaratoare inversa

| vladv26 a răspuns:

CSI

| digital7shady a răspuns:

TREBUIE sa vezi "Sherlock"! Incearca si "Elementary"(aka Sherlock Holmes and Dr Watson). Personal mi se pare ca primul ii da viata lui Sherlock perfect, dar si al doilea e bun.

| 49Days a răspuns:

El barco- nu e psihologic dar e gen lost.
Sfarsitul lumii, toata planeta e acoperita de ape iar ei trebuie sa gaseasca 1% pamant.

| deadlykiss a răspuns:

Criminal minds

| DarkRedSmoke a răspuns:

Minti criminale, Crimele din Sandhamn, Vaduva rosie

| doglover23 a răspuns:

Incearca CSI-urile. (Miami, Boston, etc.).Eu am vazut majoritatea si mi-au placut.

| Alexandra_Ale_1995 a răspuns:

Incearca The mentalist

| EmyEmy99 a răspuns:

Incearca Star-crossed e super tare sau Teen wolf