| anonim_4396 a întrebat:

Un site unde pot viziona serialul Yaman? am incercat multe dar lipsesc episoade si sunt scene taiate...suntem incompetenti ca romani, nici un serial turcesc nu il putem posta de la capat pana la final

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Zi mersi ca il posteaza si asa si nu trebuie sa platesti abonament pentru el.

| EniNim a răspuns:

Nu cred ca e că suntem incompetenți, cred că e din cauza drepturilor de autor

| anonim_4396 explică (pentru EniNim):

Dar aia posteaza secvente sau chiar si jumate din episod? Nu suntem in stare sa postam un serial din orice tara subtitrat in romana asta e adevarul