| Panfil_Marina_1995 a întrebat:

Unde pot gasi poze cu toate personajele din violetta pentru pagina mea

10 răspunsuri:
| Panfil_Marina_1995 explică (pentru TheDarkQeen13):

Nu imi pare rau dar ce calculator folosesc nu stiu daca gasesc

| XoXoAlee a răspuns:

Daca vrei poze scriele numele pe google image si o sa iti apara acolo. poti scrie inainte de numele din film "violetta" si o sa-ti dea. daca nu incearca cu numele real

| Panfil_Marina_1995 explică (pentru XoXoAlee):

O sa incerc

| Panfil_Marina_1995 explică (pentru XoXoAlee):

N-am reusit

| Panfil_Marina_1995 explică (pentru XoXoAlee):

Am incercat

| Panfil_Marina_1995 explică (pentru XoXoAlee):

Nup nu e

| vebkinz56 a răspuns:

Intra pe google scrie poze personaje din violetta...alegi poza dai click dreapta pe ea dai save si dupa o pui unde vrei

| Panfil_Marina_1995 explică (pentru vebkinz56):

Am incercat dar gata nu raspunde pentru peste 3 saptamani merg in Romania si incerc acolo