| yoNicole13 a întrebat:

Unde pot vedea prima parte din Saga Twilight: Breaking Down sau de unde o pot descarca?

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Dureaza vreo 2-3 saptamani pana apare si pe internet. Daca vrei sa vezi o parte din el te poti uita aici (in italiana):
http://smashing-tech.net/......ie-online/
Momentan il poti vedea la o calitate buna si in intregime doar la cinematograf.

9 răspunsuri:
| MyFavoriteAvatar a răspuns:

La Cinema, nu a aparut pe internet

| yoNicole13 explică:

Mersi mult! Deabea astept sa il vad! :*

| yoNicole13 explică:

Mersi mult! inca odata! :*

| yoNicole13 explică:

Inca odata iti multumesc pentru ajutor doar ca nu ai mentionat faptul ca pot vedea doar 60 de min dupa care trebuie sa platesc ca sa il vad mai departe sau sa astept inca 60 de min. Si nu ai mentionat nici faptul ca in timpul filmului nu stiu de unde de aud rasete sau oameni care tusesc, sau un mic omulet negru care intra pe fundal... da, multumesc oricum.

| PhantomaEsteFericita a răspuns:

Ah...Mai este mult pana sa apara [e met. Poti sa te duci la cinema [daca este in oras la tine cinematograf. desi poate fi si sa nu-l dea:@. cum e la minebig grin ].
Hmm... Mai asteapta pana pe la inceputul lui decembriehappy. Atunciva fi si hdhappy.
S-ar putea sa apara si piratat.
Dar eu totusi asteptlove struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut deja subtitrat http://filmeonlinegratuite.com/......subtitrat/

| yoNicole13 explică (pentru anonim_4396):

Mersi! :* Apreciez. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru yoNicole13):

Npc

| serjQKyG a răspuns:

La cinema!