| ganjatime a întrebat:

Unde pot vedea si eu filmul "Doua lozuri" full?

5 răspunsuri:
| ganjatime explică (pentru darrio2007):

Am uitat sa precizez ca vorbesc de varianta 2016, doar nu eram atat de batut in cap sa nu gasesc un film online de peste 20 de ani, ma mai iei si peste picior 'ai auzit de Youtube?', mai bine taceai decat sa te dai asa mare, nu mi-ai fost de ajutor, mersi.

| darrio2007 a răspuns (pentru ganjatime):

Dragutule,nici nu auzisem de acest film din 2016 pana acum. Asa a fost de mediatizat. Il stiam pe cel vechi. Ce sa faci daca astia i-au copiat titlul.

| faramatania a răspuns:

Filmul: Două lozuri (2016),n-a apărut online, încă, la cinema poți să-l vezi.

| Gabriela_Lungu_1958 a răspuns:

Unde pot viziona filmul DOUA LOZURI 2016 multumesc