| killllls a întrebat:

Unde pot vedea Wrestlermania 29 dati-mi un site sau ceva REPEDE!

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi a fost azi noapte pe la 2, mai poti maine la 21.30.

| Dinamovistul101 a răspuns:

Voyo.ro..sau e reluare pe sport.ro, marti la ora 21.30

| FlooPp a răspuns:

Marti la ora 21:30 va fi pe sport.ro
Il mai poti vedea pe www.wwe.com
Il mai poti vedea pe canalul oficial al wwe de YouTUbe

| killllls explică (pentru FlooPp):

1:am cerut azi
2:unde ca nu pot vedea pe www.wwe.com
3:http://www.youtube.com/user/WWEFanNation UITATE BINE SI SA VEZI CA NU E NICI UN VIDEO CU WRESTLERMANIA29... 3/3.

| FlooPp a răspuns (pentru killllls):

Pe www.wwe.com nu te uiti la Wrestlemania Full Show, ci te uiti la meciurile de la Wrestlemania iti alegi meciu si te uiti la el.:D

| killllls explică (pentru FlooPp):

Mdea numa clipuri de 1 minut apar...

| FlooPp a răspuns (pentru killllls):

Tu ai zis''Unde pot vedea Wrestlemania''.Nu ''Unde pot vedea Wrestlemania Full Show''. Prima data sa ne uitam ce intrebare am pus, dupa sa criticam.

| Albertxxx a răspuns:

Www.voyo.ro
Trebuie sa ai cont... nu cred ca il mai gasesti nicaieri momentan.