| AnnaLooove a întrebat:

URGENT! Ce filme care chiar merita vazute cunoasteti? Orice in afara de horror, thriller si drama!

Dau funda celui mai bun raspuns. Minim 5 filme.

Răspuns Câştigător
| Kateee a răspuns:

Buna! Eu ti-as recomanda 1. "Burlesque" este un film de nota 11 este cu cantareata Christina Aguilera.\ Daca ai vrea sa vezi si un serial se numeste 2.The Vampire Diaries nu este horror deloc sti cum se zice "Nu judeca dupa coperta "\ 3.Tres metros sobre el cielo este si 1 si 2\ 4. Just go with it \ 5. Obsessed asta este trailer este cu Beyonce este super. Spre sa iti placa macar unul. Vizionare placuta! :*

10 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

10 items or less, Equilibrium, Slipstream. (doar cateva pe care le pot numi pe loc si sunt poate mai necunoscute)

| irbis a răspuns (pentru irbis):

P.S. Pot sa-ti mai spun multe asa ca daca mai vrei, spune-mi.

| JusTPauL a răspuns:

Mean Girls
Mean Girls 2
Road Trip
New Kids Turbo (2010)
New Kids Nitro (2011)
Van Wilder 2 Rise of The Taj
Van Wilder Party Liaison
Booty Call
Doar comedie si actiune, cu siguranta n-o sa-ti para rau ca le-ai vizionatwinking
Van Wilder Freshman Year

| Indestructible a răspuns:

Hugo (un film care merita vazut)
Trilogia Stapanul Inelelor (Fratia Inelului, Cele Doua Turnuri, Intoarcerea Regelui)
The Artist
In Time
Conviction

| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

American History X
Face Off
The Devil's Advocate
American Beauty
Be Cool
Lucky Number Slevin
The Chumscrubber
The Butterfly Effect
Secret Window
The Thruman Show
Dark City
The Godfather
Kingdom of Heaven
The Great Dictator

Am vazut cateva dintre ele dar nu mai stiu sigur daca sunt de drama, actiune, comedie...

| Pust1uCuBanana a răspuns:

Cum sa ramai fara prieteni.
Razbunatorii.
Speed.
Battle ship.
Singur acasa 4.

| AnnaLooove explică:

Cel mai mult imi plac filmele de fantezie, aventura, romantism, familie si animatie.

| JusTPauL a răspuns (pentru AnnaLooove):

Filme romatism fantezie Mean Girls-2, Booty Call
Filme de aventura New Kids Turbo and New Kids Nitro si Road Trip
Mai vrei?big grin

| irbis a răspuns (pentru AnnaLooove):

Incearca filmele de la studio ghibli.