| SaraYang18 a întrebat:

Urgent! Dau FUNDA celui care gaseste filmul corect! Cum se numeste filmul?

Actiunea se concentreaza pe un cuplu(femeie&barbat) care doresc sa adopte un baietel de 8 ani, dar au sanse reduse de-a reusi sa-l ADOPTE pentru ca nu sunt casatoriti. Baietelul e foarte timid si are o problema, tot face pipi pe el. Mama naturala a baietelului lucreaza in casa cuplului ca menajera. Mama naturala isi aminteste ca baietelul i-a fost luat de langa ea de catre protectia copilului pentru ca nu a avut grija cum trebuie de el.Pana la sfarsit totul se rezolva cuplul reuseste sa adopte pe copil Este un film DRAMATIC. NU comedie!

Imi cer scuze daca descrierea filmului nu e destul de clara dar l-am vazut cu vreo 5-6 ani in urma. V-as fi extrem de recunoscatoare daca gasiti filmul.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Știu că ai pus întrebarea aceasta și anul trecut! În afară de The Loneliest Runner, nu există altul. Nici acesta NU e comedie, e un film dramatic & biographic, din câte îmi amintesc. Eu l-am vizionat pe TCM. Dacă există și o altă ecranizare, mai recentă, nu știu. S-ar putea, însă eu nu am cunoștință de acest lucru!