| ThyoChyo a întrebat:

URGENT!
Saptamana trecuta am ratat cele doua episoade din Suleyman Magnificul - Sub Domnia Iubirii. Nu stiu numarul celor doua episoade, stiu ca unul a fost pe data de 24 decembrie (luni) iar celalalt pe 25 decembrie (marti).
Am nevoie urgent si neaparat de un link pentru fiecare episod!
Fundita!
[-o

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 앨리스 a răspuns:

Http://emisiunivideo.blogspot.ro/......birii.html
aici ai toate episoadele care s-au difuzat la tv pana acum (de fapt sunt si urmatoarele dar nu sunt subtitrate ca si cele difuzate)
sper ca te-am ajutat