| RAY a întrebat:

Urmariti documentarul Fenomene stranii de pe discovery?

4 răspunsuri:
| DarkWerewolf13 a răspuns:

Da.Cu siguranta ma uit. Dar uneori sunt dezamagita de simplitatea lucrurilor. In plus foarte multe cazuri sunt cu exorcizari.Serialul se numeste fenomene stranii, nu demonul din noi.
Funda?

| RAY explică (pentru DarkWerewolf13):

Voi pune documentare pe net inregistrare

| KittyKa a răspuns:

Da, super interesant tongue Alea sunt facute
dupa intamplari adevarate tongue Imi mai place si " Magia lui Keith Barry " sau in engleza " Deception with Keith Barry ", m-a invatat multe lucruri, si Tehnici Esentiale de Supravietuire, Cum se Fabrica, etc., Discovery e un canal super interesant, e preferatul meu, mereu poti invata ceva de acolowinking

| mihai1342 a răspuns:

Da, ma mai uit din cand in cand.