| SladeWilson a întrebat:

Va plac desenele animate Scooby Doo?

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Crezi ca exista copil sa nu-i placa?

| dannyel86 a răspuns:

Nu aveam acces la Scooby Doo cand ma pasionau foarte mult desenele animate. Fata de productiile din ziua de azi, Scooby Doo face parte din clasici si prefer aceasta serie, in locul celor computerizate. Gusturile nu se discuta... Daca ar fi sa ma intrebi pe mine, episoadele Tom & Jerry nu au concurenta.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Daa ♥
Mai ales cele noi. Sunt foarte reuşite, grafica e bună, iar povestea originală. Deşi nu prea mă uit la ele. Cel mai mult mi-a plăcut filmul acela cu pisicile de pe insula aia. Iar motivul este evident: nu a fost nimeni costumat în nimic. Totul a fost real (adică, pentru ei) şi a fost foarte, foarte reuşit!

| CristiB93 a răspuns:

Foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puţin. Şi doar cele făcute înainte de anii 2000.

| hummmer a răspuns:

Mai 'ntrebi? Seria asta noua cu papagalul si amuletele alea nu prea are sens dar restul ''e ok''.

| sensualus a răspuns:

Pat tu esti de scooby doo?happy

| doinitsaandronic a răspuns:

Cind eram mica imi placeau, acum mi-a trecut dorul

| anonimus1008 a răspuns:

Nu stiu cun de la varsta voastra cu pc cu tot va mai uitati la desene am 10 aproape 11 ani si nu ma mai unit pe cartoon network uitati-va fratilor si voi la disney chanel ca deja nu mai aveti ce face cu Scooby Doo