| last_9432 a întrebat:

Va plac desenele animate? Care?

26 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Da, dar nu cele de acum. Astea mi se par oribile, ehee nu mai sunt cum erau "pe timpul meu"hee hee : Copii de la 402, Motanul Ic, Wunchpunch, Scooby Doo, Dexter, Ed Edd Eddy, etc.

| DeeDee28 a răspuns:

O da...imi plac urmatoarele: Insula dramei totale, Johnny Test, Phineas si Ferb, Casa Foster, Gemenii Cramp, Tom si Jerry, Laboratorul lui Dexter ...si ar mai fi dar nu imi vin in mite acum happy

| Gentiana a răspuns:

Nu ma am 10 ani!

| Andutsaa a răspuns:

Erau niste desene cand eram eu mica, dar nu imi mai amintesc cum se numeau si imi pare asa rauuucrying. Tot ce pot sa spun e ca erau cu un corb si o pisica iar stapanii lor erau frati si vrajitori care mereu aruncau cate o vraje asupra orasului iar cele 2 animalute mereu salvau orasul cu ajutorul unei testoase care le spunea o ghicitoare iar ei descifrau acea ghicitoare si salvau orasul.Erau pe Fox Kids. E cam ciudat asa cand povestesclaughing dar desenele pe atunci erau minunate. Poate generatia mea stiehee hee. Te-am :*pa-pa:*

| Bubiko a răspuns:

Tom and Jerry, Hannah Montana...

April
| April a răspuns:

Oblio.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Phineas and Ferb.

| roxyrocks a răspuns:

Http://www.utilecopii.ro/tv/?p=1631 episodul asta o sa-mi ramana mereu in minte:x

| (0$t!n@ a răspuns:

Da :
1. M. I. 9
2.johny test
3.tom and jerry
4.ciocanitoarea udi

| love44katyp a răspuns:

Pai adoram Tom si Jerry, Viata cu Louie, Bobby si Copiii de la 402 love struck

| Aliyaa a răspuns:

@last se numea ciocanitoare Uddy

| JustinEIubyMeu a răspuns:

O viata minunata pe punte!

| last_9432 explică:

Pai Tom and Jerry doar ele sunt desenele copilariei si mai era unul cu o ciocanitoare nu mai stiu cum se numeste...
@puppy nu trebuie sa ai 10 ani ca sa iti placa desenele...

| last_9432 explică:

@Si sti ca doar eu te iubesq! daca aflii sa imi spui si mie.

| Natassha a răspuns:

Fiecare copil are un desen animat, care-i ramane in suflet, dupa multi ani, care sa-i aduca aminte de copilarie.
Mie, sincer, imi plac Tom si Jerry, si imi mai placeau cele cu M.Mouse.
Tie?

| sasha a răspuns:

Happy tree friends astea sunt preferatele mele :X

| matadoru a răspuns:

Pai imi placeau cele care erau inainte pe fox kids(lumea lui bobby, viata cu louie, pisoiul eak), jetix(ce-i cu andy, galactik football) si acum pe disney channel(oraselul lenes, zack si cody, phineas si ferb)

| NDY a răspuns:

Desi am 17 ani imi place nespus desenul animat "Family Guy" si "American Dad". sunt tari de tot, ma amuza la maxim ))

| IsabelaIssa a răspuns:

Tom si jerry sunt favoritele mele.si nu trebuie sa fii copil sa te uiti inca la desene.si oamenii mari urmareschappy ce e frumos ramane frumos si cand crestem.sunt multe care mie mi-au placut cand eram copil si nu mi le mai amintesc pe toate

| elamit a răspuns:

Da,
tom si jerry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac foarte multe desene laughing. Dimineata, cand ma trezesc, primul lucru pe care-l fac(dupa ce sting alarma si aprind lumina) dau drumul televizorului si caut sa vad ce desene mai sunt laughing. Imi plac foarte mult cele vechi, pe care le urmaream cu sufletul la gura acum cativa ani: zambetul lui sharon, copiii de la 402, viata cu louie, caine rau etc.

| stefangeles a răspuns:

Desene animate ...cred ca cele ce mi-au placut cel mai mult era cu Dafy duck... Loony toons sau Duck Dogersbig grin

| Panda15 a răspuns:

Tom si Jerry sunt freferatele tuturor mi-e imi place sh chowder sharon spitz sh cam atat.

| Panda15 a răspuns:

Preferate*

| mariela_3279 a răspuns:

Tom si Jerry, popeye marinaru

| mariela_3279 a răspuns:

Tom si jerry