| Kisie a întrebat:

Va plac desenele animate sau alea cu oameni adevarati daca da care?

5 răspunsuri:
| Miuriel a răspuns:

Da. Chiar daca am 16 ani, inca ma uit la desene cu mare placere, mai ales cele vechi."desene animate" se refera la adevaratele desene, cele cu care am crescut toti si de care ne bucuram, si revedeam fiecare episod cu placere.Sincer,noile desene sunt frumoase, dar sunt pentru cei cu varsta mai mare, nu sunt ca vechile desene, la care se putea uita si cel de 2 ani si cel de 40 de ani.

| andrutzakiss a răspuns:

Zack si cody; perechea de regi; hanna montana cand eram mica si se difuza; big time rush pe nyckelodeon... mai multe laughing succes

| Kisie explică:

Miurel da esti fata sau baiat?

| bodi100 a răspuns:

Da zack si cody o viata minunata pe punte