| saku970 a întrebat:

Va place anime-ul Blood+? Ati vrea sa fie un nou sezon si daca da cum credeti ca ar fi?

Răspuns Câştigător
| ankybc a răspuns:

Mi-ar placea ca Kai sa devina cavaler dintr-un accident cu, copii Divei cum ar fi sa fie pe moarte, sa bea sangele lor, Saya sa se trezeasca si mai departe. clasicile lupte. ar fi misto sa reinvie Hagi dar asta e cam imposibil. Visez cam mult.

| Annll a răspuns (pentru ankybc):

Eu astazi am terminat de vazut Blood+, iar Hagi nu a murit! Adica, la inceput asa am crezut si eu, dar la final este o secventa.un fel de episod mai scurt. unde il arata pe Kai cu cele 2 fete la locul unde dormea Saya ..si spune "El.a venit", atunci cand vede un trandafir rosu cu o panglica big grin

3 răspunsuri:
| RoxYuuKikyo a răspuns:

Iubesc Blood+ si as vrea sa fie un nou sezon din el dar nu vreau sa mi-l imaginez eu. Vreau sa ma surprinda pentru ca daca imi inchipui intr-un fel si-l da intr-alt fel voi fi dezamagita de imaginatia mea.

| TheSupreme a răspuns:

Sincer mi-ar placea dar zau e clar ca aceeasi poveste cu alta organizatie mai mare ce ameninta lumea cu monstrii aia si trebuie sai cheme pe Saya cu restul pentru sange si tot asa.