| Andr3y25 a întrebat:

Credeti ca va mai fi un nou sezon din Bleach? Eu unul as vrea din toata inima.Astazi am terminat anime-ul si a fost grozav

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut.
1. "Bleach" - Inca nu se stie daca va fi o a doua serie. Iti propun sa urmaresti in continuare povestea din manga.
Manga-ul a ajuns la ultimul arc, poate dupa terminarea manga-ului o sa faca un anunt cu privire la aparitia seriei a doua.
2. "Fairy Tail" - Anime-ul va avea o a doua serie, dar inca nu se stie cand va fi.

Daca vrei sa fii la curent:
http://www.animenewsnetwork.com/

6 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Da, va apărea, doar să se termine sezonul din manga.

| Andr3y25 explică:

Da, am citit si eu mai multe...si se pare ca vor iesi amndoua happy.Am auzit ca fairy tail ar putea iesi chiar luna asta...Eu sper sa nu fie doar zvonuri.Sunt un fan fairy tail, bleach si death note big grin

| Mirunika123 a răspuns:

Pai, citeste manga. La anime inca nu se stie nimic, dupa twitterul creatorului. Dar daca te intereseaza, uita-te si la Fairy Tail, e super tare. happy

| Andr3y25 explică (pentru Mirunika123):

Am vazut fairy tail toate 175 episoade si ova.Cred ca am sa citesc manga, dar tot sper la o noua continuare a anime-ului

| Mirunika123 a răspuns:

Andr3y25, scuze, nu mai stiu de unde se da un raspunde la un alt raspuns. =_= Se spune ca FT v-a continua, s-a anuntat un viitor episod 176 in toamna asta, in octombrie sau in ianuarie. Data nu se stie insa. Cel putin, asa zicea Hiiro Mashima(sau cum se scrie) pe Twitter. Insa, despre Bleach nu se stie prea multe.

| Hakusho a răspuns:

Se spune ca Bleach va continua Toamna asta happy