| miruna11 a întrebat:

Va place de Violetta? Mie da,dar unor prieteni nu! Zic ca este pentru copii mici, ca serialul este copilaresc!
Ce parere aveti depre Violetta?

Răspuns Câştigător
| SatanSoul a răspuns:

Cred ca este un pic copilarec, totusi si sora mea se uita si are 15 ani.

8 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

DA, este pentru copii.

| Musique a răspuns:

Una proastă, deci mai bine mă abțin.

| PedoBarbie a răspuns:

O urăsc. O mare prostie. Nu am rezistat să mă uit nici 1 secundă că mi s-a făcut rău şi am schimbat postul.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu ne place.Numai copilasii se uita la asa ceva.Probabil si tu ai 11-12 ani, de asta iti place.

| Neverwas a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia.
De exemplu, mie nu-mi place, dar nu ma iau de cei care sa uita la serial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cautat pe Google si m-am convins - un rebut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O altă prostie de pe Disney Channel.Ce n-aş da să se închidă postul ăsta şi să revină cele vechi...

| david1234567890 a răspuns:

Mie nu-mi place.