| powergirl a întrebat:

Va place romanii au talent? daca da care numar va place din sezonul asta?

Răspuns Câştigător
| mimiwewem a răspuns:

Bună.
De bunica Julieta.

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te dezamăgesc... nu urmăresc această emisiune, îmi pare rău.
Pa, pa.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Da,urmaresc.Surorile Andreea si Francesca Ilie m-au convins ca au talent.Pe ele le sustin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mie îmi place de Vlad Grigorescu, toate numerele lui de magie.
Te pup!

| userul7200 a răspuns:

Da imi place..sunt multe numere care imi plac dar mi-a placut ala care tot a scos carti de joc din mana..ala care a facut cub-ul legat la ochi, ala cu acordeon-ul...si multi altii.

| tlaura a răspuns:

Nici unul -_-

| Melymonade a răspuns:

Numerele mele preferate sunt copilașii (Ionela și Mihai) și cele două surori care cântă (Francesca și Andreea) happy
Și ție care ți-au plăcut? tongue

| powergirl explică (pentru Melymonade):

Cel cu magicianul legat la ochi surorile ilie bunica (ventriolog) si cel cu pictura care la sf e cu sclipici

| Pişcoţica a răspuns:

Da. Ionela şi Mihai, cei doi îngeraşi:

http://www.facebook.com/....../photo.php

| xPuffy a răspuns:

Numarul meu preferat sunt surorile acelea.Le-am uitat numele din pacate.Au niste voci extraordinarehappy

| powergirl explică (pentru xPuffy):

Francesca si andeea ilie?

| xPuffy a răspuns (pentru powergirl):

Dahappy

| Minato1 a răspuns:

Erawyo XD.

| fugera a răspuns:

Nu

| 11george11 a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut Gabi Visoiu (cel cu biliardul ).

| PuSstaNnw a răspuns:

Da imi place.De Romeo(ventrilog)

| DoarOAnonima a răspuns:

Buna! Mie imi place magicianul cel mai mult din sezonul asta!