| Intelligence a întrebat:

Va rog frumos, ajutati-ma care stiti Dau funda! Episoadele INTREGI 23-24 din CURTEZANA, macar cu subtitrarea in engleza daca nu romaneste!(LINK)
p.s: am epuizat toate sursele..caut de vreo 2sapt dupa ele.

Răspuns Câştigător
| HeeSun a răspuns:

Pai din pacate nu le-am gasit in romana insa le ai aici in engleza http://www.dramacrazy.net/korean-drama/hwang-jin-yi-episode-23/
sunt pe parti ca sa dai urmatoarea parte dai click aolo unde scrie watch next part in partea dreapta sub video, iar pentru urmatorul episod dai clik pe Hwang Jin Yi episode 24 deasupra video-ului in dreapta.