| elena0100 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati am nevoie de o subtitrare pentru filmul a christmas kiss...este superb si nu gasesc subtitrare! va rog ajutati-ma,

Răspuns Câştigător
| elena0100 explică (pentru SRN007):

Multumesc mult pentru site dar e alta subtitrare...nu se potriveste delocbig grin dar pentru ca ai fost cel mai rapid primesti sincere multumiri si o fundita

| SRN007 a răspuns (pentru elena0100):

Mersi

4 răspunsuri:
| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Daca te uiti cu bs player iti gaseste singur automat subtitrarea in romana! numai trebuie setat! e mult mai usor asa decat sa cauti pe net sa pierzi timpul!