| GabiGabrielle a întrebat:

Va uitati la iubiri secrete? Ce credeti? Sorin chiar e indragostit de Irina sau doar se joaca cu ea?

Răspuns Câştigător
| BoAfan a răspuns:

Nu este indragostit de ea ci sta cu ea pentru ca are un copil cu ea, el este indragostit de Raluca.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este

| AlexJB a răspuns:

Da, el e indragostit de Raluca si ai vaut ca la sfarsitul sezonului 2 tot cu Raluca a ramas...

| GabiGabrielle explică (pentru AlexJB):

Pai faza e ca n`am vazut.Eu nu m`am uitat nici la sezonul 1 nici la al doilea. Acum dau in reluare sezonul doi si am inceput sa ma uit.

| viperX a răspuns:

Nu este... El este indr. de Raluca.

| ioanarusalda a răspuns:

Nu,este indragostit de Raluca si sta cu Irina din cauza copilului care are sa se nasca.