| KaterinaPetrova a întrebat:

Vampire diaries: pe cine preferati? stefan sau damon? si dati detalii de ce va place acel,, vampir"

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Damon. Mi se pare interesant personajul, abdica de la multe reguli pe care le-am vazut in alte seriale/filme cu vampiri, si asta e interesant. Plus: arata foarte binelaughing

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Damon forever :X.Il ador :X.

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Damon pentru ca rebel, dur dar si bun dragut

| andreeutzaa a răspuns:

Damon:X Este foarte adapt pentru rolul unui vampir.Frumos,afascinant,dur si bun in acelasi timp.Stefan are si el farmecul lui dar nimic nu inlocuieste fascinul unui vampir mai dur laughing.

| MâţaD a răspuns:

Damon:X:Xpentru ca e mai frumos, si e dispus sa isi schimbe comportamentul pentru Elena.in noul sezon vor petrece mai mult timp impreuna.de-abia astept:X:X