| adriana9000 a întrebat:

Ce parere aveti despre The Vampire Diaries sezonul 3? Pe cine preferati dintre Damon si Stefan?

Răspuns Câştigător
| Sergiu1989 a răspuns:

Clar Damon de la inceput eu sunt baiat dar totusi imi place de caracterul lui e mai sensibil si tot timpul a iubito pe Elena + ca acum a reusit sa o uite pe Katherine. E de apreciat ca nici o data nu s-a bagat peste relatia lui Stefan. Asta e parerea mea, cat despre seral intr-adevar s-a schimbat mult dar e super ok pentru ca asa te tine in suspans si mai mult si nu te plictisesti

2 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Imi place mult acest serial :X. Incep sa-l prefer totusi pe Damon, desi pana acum l-am preferat putin mai mult pe Stefan.

| Noname9800 a răspuns:

Este serialul meu preferat. Absolut perfect love struck. In sezonul 4 Elena il va alege pe Damon