| anonim_4396 a întrebat:

Vampiri, vârcolaci, fantome, demoni, elfi, gnomi, teriantropi, hobbiţi, troli, vrăjitori... în ultima vreme literatura şi cinematografia sunt tot mai populate de creaturi fantastice, supranaturale. Ce fiinţă mitică aţi alege să deveniţi dacă acest lucru ar fi posibil? De ce? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-ar placea sa fiu vrajitoare (cu a mentionat Apache, poate am sanse sa intru la Hogwarts)
Si a doua optiune ar fi elf (ca cei din Stapanul Inelelor)...

Tu?

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Vrajitor...poate intru la hogwartz big grin

si 2 ) @Raven,@Opheliac
poate dar e o intrebare de 2 ani...o fi copiat-o ea, dar eu personal nu stiam intrebarea..si ma bucur ca am gasit-o acum

| Raven a răspuns (pentru Apache):

Tie ti-ar placea sa ti se copieze raspunsurile ori intrebarile, Apache? Chiar si vechi de 2 ani? Cineva le gandeste, altul si le insuseste, nu mi se pare normal.N-are cap sa gandeasca singura? Deranjant mi se pare ca a copiat-o cu totul, cu virgule, cu puncte de suspensie, n-are nicio contributie! Dreptul de autor functioneaza chiar si pe Tpu.Sau ar trebui sa fie asa.Chiar sunt curios ce parere au adminii despre chestia asta.

| Apache a răspuns (pentru Raven):

Nu m-ar deranja cu conditia sa precizeze si sursa de unde a luat intrebarea ...atat

| Dumnezău a răspuns:

Vreau sa devin fie dragon(unul din aia trei pe care ii care Daenerys cu ei in GoT) in lumea prezentata in seria "Cantec de gheata si foc", fie Tom Bombadil, din LOTR.Cine a citit cartea il stie pe Tom.As vrea sa fiu Tom pentru ca fericirea si buna lui dispozitie sunt tare suspecte.Nu m-as mira deloc daca fericirea aia a lui e bazata pe niste multa maraciuca sau ciupearca sau orice alta chestie interzisa, e prea penal tipul.Da' totusi, dragonul ar fi genial, mai ales ca as fi primul dupa 500 de ani!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vrăjitoriță, să fac numai lucruri bune!
Pa, pa.

| Rockart a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......ratura-si/

De ce? Asta te întreb eu pe tine.

| Bleed a răspuns:

Vampir.
De ce? Pai pentru ca, dupa parerea mea, vampirii au cele mai mari puteri. (Constrangere, viteza, putere, nemurire)

| Raven a răspuns:

Ti se pare normal sa sterpelesti intrebarile altora? Cuvant cu cuvant si virgula cu virgula? http://www.tpu.ro/......ratura-si/

| LittleMønster a răspuns:

Vampir pentru ca au puteri super sau varcolac pentru ca arata ciudat.

| CynthiaB a răspuns:

Fantoma, sa te bantui pe tine.

| sweetheart3 a răspuns:

Vampir. big grin... dar stiu ca acest lucru nu e posibil, si mai stiu ca aceste ganduri de devenire apar doar datorita serialelor, filmelor. Chiar ma uit la unele:the secret circle, the vampire diarie, twilight, si sunt interesante. de fapt in adolescenta acest gen de seriale/filme ne atrag atentia.

| Alucard1999 a răspuns:

Vampir, deoarece este traditional romanesc si poti trai vesnic.