| EdiT a întrebat:

Voi va uitati la emisiunea Bear Grylls de pe Discovery Chanell? LA ce alte programe va mai uitati pe Discovery?

7 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Iti dau un site cu o gramada de documentare marca Discovery, NatGeo, etc :
italk documentare.ro

| Sოﺁℓε a răspuns:

Ma uitam dar demult nu l-am mai vazut oh go on
Pai. ma uit in fiecare VINERI la Fenomene stranii, Bacteriile din corpul uman (parca asa se numea)

| Siracuzia a răspuns:

Da,e emisiunea mea preferata cu Tehnici esentiale de supravietuire.Sincer,il admir pe Bear, la cat de multe stie.Pe Discovery ma mai uit la How it's made si Fenomene stranii.

| maf16 a răspuns:

Fenomene Stranii, Supravietuire in 2, top gear, Meserii murdare. Mitbuster. Funda? puppy dog eyes

| Wooky a răspuns:

Il ador pe Bear

| crystyna1992 a răspuns:

Meserii murdare
Cum se fabrica
Tehnici esentiale de supravietuire
Toate emisiunile sunt interesante dar pe astea le vad mai des.

| david009 a răspuns:

Da, ma uit. Ma mai uit la Top Gear, regii licitatiilor